Spam.

Pod tym postem możecie pisać nazwy swoich blogów oraz, jeżeli to jest opowiadanie, krótkie streszczenie historii :)
Mam nadzieje, ze nie zdarzy się kolejna taka sytuacja, że zamiast komentować naszych utworów, zostawiacie po sobie tylko reklamę swojego bloga :)

5 komentarzy:

 1. http://harry-niall-louis-liam-zayn123.blogspot.com/ dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie będę się rozpisywać. Jak komuś się nudzi, to niech zajrzy. (Jednakowoż ściskam wszystkich, którzy to zrobią. xxx)
  http://londonismyplaceintheworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam :)
  http://one-direction-imaginy-rose-and-angel.blogspot.com/

  And:
  http://story-with-london.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nosmilenolove.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://imaginy1dlm.blogspot.com/ Zapraszamy serdecznie! Dopiero zaczynamy, więc nowi czytelnicy mile widziani! Mamy nadzieje, że nasze opowiadania o One Direction i Little Mix Wam się spodobają! :)

  OdpowiedzUsuń