sobota, 10 sierpnia 2013

Hey . Hi. Hello . :)

Nazywam się Julia, ale wolę mój nick "Katherine" . Powstał on dlatego ,że wprost uwielbiam  pamiętniki wampirów ;3 I jakoś to Katherine mi zostało :)  Mam 15 lat , już wkrótce, bo we wrześniu bd 16 :) Mieszkam w małym miasteczku blisko Wrocławia. 1D kocham już od 2 lat. Pamiętam ,że po raz pierwszy zapoznałam się z ich muzyką zaraz przed wejściem do mediów teledysku do Gotta be you . Kocham tych 5 wariatów i nie wyobrażam sobie życia bez nich :*
    Bardzo się cieszę ,że będę współprowadzącą, to dla mnie początek dużego doświadczenia. Mam nadzieję ,że spiszę się xD

  Emm, jeżeli chcecie coś o mnie wiedzieć , na temat moich ulubionych seriali , filmów , muzyki etc , to śmiało piszcie to w komentarzach . Obiecuję odpisywać na każde pytanie . Im więcej was tym lepiej dla mnie, Agnieszki i bloga.
 
 Napiszcie też o sobie. ! Chcę was poznać, wiedzieć czego ode mnie oczekujecie. Jaki styl pisania wam się najbardziej podoba, z kim czytacie najchętniej prace i po prostu. Powiedzcie coś o sobie, wyraźcie swoje oczekiwania i na wstępie powiedzcie co was interesuje. Może znajdziemy wspólny język ? 

Prowadzę także bloga z opowiadaniem o 1D - me-and-my-history.blogspot.com 
Serdecznie zapraszam. Miałam na nim wzloty i upadki , ponieważ zaczęłam go pisać jeszcze w listopadzie , tamtego roku, a potem przestałam , ale obiecałam sobie skończyć je. Więc zapraszam, rozdziały powinny pojawiać się już nie długo regularnie , więc możecie napisać także co sądzicie o moim blogu i moim pisaniu.

To narazie tyle, za kilka , bądź kilkanaście minut powinien pojawić się mój pierwszy imagin z Liamem.


Miłego czytania :)

Jeśli macie jakieś pytania to .. @katherinee_1 - twitter
https://www.facebook.com/julia.data?ref=tn_tnmn - facebook
ask.fm/katherinee1 - ask :)
@katherinee397 - gmailPS. jeżeli macie pomysły na imaginy, lub chcecie ,żebym oceniła wasze prace, to wysyłajcie to na moją pocztę. Obiecuję, że każdemu odpiszę i udzielę rady.

OK, tyle ; > xoxo , Kath ;*

8 komentarzy:

 1. Nawet nie wiesz jak bardzo czekałam na współpracę z jakąś Directioner :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam na blogu Kath :]
  -marcela ♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Obyś została z nami na długo ;** - lady_anabell

  OdpowiedzUsuń
 4. Słońce! Liczę ,że będziesz mi na GG lub Fb pisać ,gdy pojawi się nowy wpis ^^ Claudia

  OdpowiedzUsuń