środa, 12 lutego 2014

Niall/ Harry cz.4


~perspektywa Penn ~

Harry był taki słodki, że aż brzuch ściskał mnie od środka, gdy go całowałam. Brunet wydawał się zszokowany moim pocałunkiem, jednak w chwili gdy chciałam się od niego oderwać, przybliżył się do mnie i powoli wznosiliśmy się na powierzchnię wody. Pochylił się w moją stronę tak, że stykaliśmy się czołami. Głośno oddychaliśmy, napawając się tą chwilą. W chwili gdy poczułam czyjąś obecność na plaży, oddaliłam się od chłopaka na wyciągnięcie ręki. Zdziwiony podniósł głowę i spojrzał w miejsce, na które patrzyłam. Wysoka brunetka stała na wybrzeżu z otwartą buzią. Miała długie i zbyt idealne nogi. Zaczęłam jej zazdrościć.
- Cholera - złapał się za włosy i pociągnął za ich końcówki. Zmarszczyłam brwi i spojrzałam na chłopaka.
- Czy ty ją znasz? - zdziwiłam się i jeszcze raz spojrzałam w stronę dziewczyny. Trzymała w ręku aparat fotograficzny, jednak wyraz jej twarzy był teraz bardziej normalny. W pewnym momencie z daleka można było usłyszeć ciche krzyki, dochodzące z pobliskiej restauracji.
- Znowu kolejna fanka mnie przyłapała - złapał mnie za rękę i szybko wybiegliśmy z wody. Ledwo co sięgnęłam po moją torbę, bo on nie zwracał na to jakiejś większej uwagi.
- Gdzie ci tak prędko? - spytałam podczas biegu. Przed nami wyrosła winda. Szybko znikneliśmy za drzwiami.
- Powiesz mi w końcu, o co tu chodzi? - wykrzyczałam mu to prosto w twarz, bo powoli zaczęłam tracić zmysły.
- Znowu jakieś napalone fanki nas przyłapały. Na dodatek my... ja... to znaczy...my się - zaciął się w połowie, kiedy zaczęłam się do niego zbliżać.
- Tak, wiem. Pocałowaliśmy się. Ale nie zrobiliśmy tego na brzegu - tylko pod wodą. Ile osób mogło to widzieć? - zaśmiałam się na jego tok rozumowania.
- Dobra. Zapomnij o tym. Na pewno im przejdzie - westchnął i chciał coś powiedzieć, jednak drzwi windy już się otworzyły. Wyszliśmy z pomieszczenia jak gdyby nigdy nic i skierowaliśmy się do mojego pokoju.
-A na czym ja to.. a tak - gdy otworzyłam drzwi, Harry złapał mnie w pasie i przycisnął do ściany koło korytarza. Zaczął mnie lekko całować w usta.
Zdziwiłam się na jego śmiałość, jednak kontynuowałam to. Złapałam za jego koszulkę i pociągnęłam bliżej siebie.
- Myślałam, że nie możemy się całować, bo twoje fanki cię śledzą - oderwałam się od niego i zapaliłam światło, a potem poszłam do kuchni.
- Te dziewczyny już serio zaczynają mnie wkurzać. Są wszędzie - uniósł ręce ponad głowę, a później złapał się za włosy. Nalałam sobie do szklanki wody i wyjęłam drugą dla niego.
- Nie przejmuj się. Twój urok kiedyś przeminie - zaśmiałam się, jednak on na chwilę się zamyślił. - Znowu coś źle powiedziałam?
- Nie, to nie tak. Po prostu... wszyscy kochają mnie za wygląd i za to co robię - oparł się rekoma o blat stołu.
- Ja cię lubię za to jaki jesteś - wzięłam go za rękę i poszliśmy do mojej sypialni.
- No właśnie. Wszyscy kochają mnie za te wywiady, za koncerty, za wszystkie te filmiki. To jest jakieś dziwne. Ja nawet nie wiem, kim tak naprawdę jestem. Ja się dawno zgubiłem - opadł na łóżko, tak samo jak ja, gdy on z Niallem wyszli stąd pierwszego dnia.
- A przy mnie kim jesteś?  - zapytałam trochę się krzywiąc.
- Przy tobie czuję, że mogę być kimś normalnym, kimś lepszym.
Przetoczyłam się w jego stronę i lekko ucałowałam jego usta. Leniwie się uśmiechnął, przez co mimowolnie uśmiech pojawił mi się na twarzy.
- Jeszcze nikt nie powiedział mi czegoś takiego - pogłaskałam jego klatkę piersiową.
- Może dlatego, że jeszcze nigdy nie spotykałaś się z kimś takim jak ja - zaśmiał się, jednak mi nie było do śmiechu. - Powiedziałem coś nie tak?
- Nie, Harry skądże - wymusiła uśmiech i znowu wróciłam na swoje miejsce.
- Spotykałaś się z Niallem - patrzał przed siebie, jakby nie zwracając na mnie uwagi.
- Nie mogę nazwać tego spotkaniem się.  Chociaż... - wstałam z łóżka i podeszłam do okna. Usiadłam na parapecie i wpatrywałam się w obraz za oknem. Zaczęło padać.
- Ty go kochasz, prawda? - podszedł do mnie bliżej.
- To uczucie chyba nie mogę nazwać miłością - przyznałam to, co czułam.
- Dobra, Penn. Tak bardz o zależy mi na tobie. Nie chcę Cię do niczego zmuszać. Tylko proszę. Powiedz mi kogo wybrałaś pod koniec naszego wyjazdu, obiecaj mi - pokiwałam głową, jakby zahipnotyzowana jego słowami.  W takim razie zostało mi jeszcze 5 dni do podjęcia decyzji. To strasznie krótko. Westchnęłam w oczekiwaniu, że brunet powie coś jeszcze, ale on jedynie opuścił pomieszczenie.
  Musiałam wszystko przemyśleć. Wzięłam jakąś lekką kurtkę i wyszłam na hol. Wciągnęłam powietrze przez nos i włożyłam ręce do kieszeni mojej kurtki. Musiałam wszystko przemyśleć.  To nie jest takie łatwe. A fakt, że mogę kochać dwójkę chłopaków tak samo, przeraża mnie jeszcze bardziej. Spojrzałam na niebo. Rozpadało się na dobre. Kto by pomyślał, że będzie tutaj taka Wielka ulewa. Podążyłam w stronę ścieżki prowadzącej w stronę plaży. Zaczęłam płakać z bezsilności.
  Mama Nialla zawsze powtarzała, że kiedyś stanę z jej synem na ślubnym kobiercu. Kiedyś powiedziałabym, że ona zwariowała. A teraz...to jest takie skomplikowane.
  Od poznania Harry'ego zachowuję się jak dziecko. Czuję, że żyję. Jest świetny w słuchaniu mnie. Rozumie mnie jak nikt inny. A to co powiedział mi jakieś 10 minut temu, wcale nie pomaga mi w podjęciu decyzji.
- Hej, Penn. Zaczekaj - obróciłam się w stronę głosu. Stanęłam na środku drogi.
- Niall - wyszeptałam i zaczęłam biec w stronę przemoczonego do suchej nitki blondyna.
_____________________________________
Hej ooooooo o hehehehehehe *.* co tam u was ? 
Tak wgl to was kocham .. i nie wiem co dalej pisać .. ;/
Dzięki za komentarze miski :*

20 komentarzy:

 1. Ejjjjj ona nie może tak po prostu biec w ramiona Nialla i przytulać się z nim w deszczu, ona ma być z Harrym noooooo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aww świetna część i ONA MA BYĆ Z NIALLEM.
  Bo to o nim jest głównie ten imagin !:*

  OdpowiedzUsuń
 3. ile to bedzie mialo czesci?

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie nie mode doczekac sie kolejnej czesci

  OdpowiedzUsuń
 5. Końcówka taka awww. Ona musi być z niallem <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Musi byc z.Hazzą. świetne

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Niech ona będzie z Harry'm! :* <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny, jak zawsze .
  ona musi wybrać NIALL` A !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mam pojęcia z kim ma ona być, może niech nikogo wybierze albo Harry'ego.... Albo Niall'a..
  Niech będzie z tym którym jej lepiej mię się wydaje ze lepiej jej z Harrym ooo i miech z.nim będzie, a Niallerek znajdzie dziewczynę w której zakocha się po uszy :D tak napisz żeby był happy end ale żeby ona nie wpadła w żadne gówno ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. imagin jest boski. niech ona bedzie z Harrym

  OdpowiedzUsuń
 11. NIALL! I KROPKA. <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Ona ma być z Harry'm!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 13. błagam, niech ona będzie z Harrym!!! Proszę!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. On jest taki awwww;** wg mnie powinnaś zrobić happy end. Nie wiem kogo miałaby wybrać... Czekam ma next część, ale błagam napisz szybko bo postawiłaś sprawé tak że ja na jej miejscu to bym się chyba zabiła. ;))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Twój blog został nominowany do Versatile Blogger Award :)
  Więcej informacji na http://onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Onaa ma być z Harrym noo <3 zajebisty :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Z NIALLEM, ona musi być z Niallem

  OdpowiedzUsuń
 18. I'm Niall team<3 ONA MUSI BYĆ Z HORANKIEM! Rozdział jest boski:>

  OdpowiedzUsuń